מה קורה לדירות יוקרה המוצעות למכירה בתל אביב וממתינות לקונים?

דירת יוקרה בתל אביב

דירות יוקרה למכירה בתל אביב לא נמכרות בכל יום. מדובר בעסקאות יקרות ועד כמה שהיקף העשירים בישראל גדל וממשיך לגדול, לא לכל דירת יוקרה יש דורש. גם המשקיעים הזרים לא קופצים על כל נכס, הם בודקים, מבררים ומחפשים את דירת החלומות שלהם ואם הם לא מוצאים אותה, הם ימשיכו לחפש.

אבל מה בעצם קורה לבעלי נכסים שמתקשים למכור את דירת היוקרה שלהם בתל אביב? האם הזמן משחק לטובתם או לרעתם?

ובכן, נכון להיום ככל שדירת יוקרה בתל אביב עומדת יותר זמן למכירה כך בעל הנכס היוקרתי מפסיד כסף. ואם נכניס קצת מספרים אז בכל מחזור המתנה של 180 יום, יורד ערך הנכס עוד קצת. אקסטרה זמן פירושו אקסטרה הפסד מהמחיר המבוקש.

זקוקים לשירותי מנוף הרמה למעבר דירה? לחצו כאן

כך לדוגמה. בעל דירת יוקרה בתל אביב המתין בשנה שעברה קצת פחות מחצי שנה עד שמכר את דירת היוקרה שלו ולמעשה הצליח למכור את הנכס רק ב-94 אחוזים מהמחיר שרצה בו בהתחלה.

זה קורה עם דירות יוקרה למכירה בתל אביב אבל זה גם קורה עם נכסי יוקרה בהרצליה וגם לנכסי פרמיום בניו יורק, טוקיו או לונדון.

המסקנה היא אחת. אם רוצים למכור דירת יוקרה במחיר המקסימלי חייבים לעשות הכול על מנת למכור את הנכס ומהר. בטח לא להמתין יותר מחצי שנה עד שיגיע קונה.

האצת מכירת דירות יוקרה בתל אביב כי זמן שווה כסף, והרבה.

דירות יוקרה
נכסי יוקרה בהרצליה

איך עושים את זה? עם קצת עזרה.

מאחר ובכל מה שנוגע למכירת דירות יוקרה בתל אביב זמן שווה כסף, אסור לבזבז זמן ובטח לא לשבת על זרי הדפנה ולחכות לכוחות עליונים שיעזרו לנו. צריך לעשות מעשה, בעצם מעשים ויפה שעה אחת קודם.

דירת יוקרה לא צריכה לעמוד למכירה בשוק במשך חודשים ארוכים ובוודאי לא במשך שנים. מרגע שמחליטים למכור את דירת היוקרה חייבים להפעיל את כל התותחים הכבדים וכבר למן הרגע הראשון.

צריך להשתמש בכל המשאבים שעומדים לרשותנו. החל מפרסום בקליקה החברתית שלנו ועד למציאת סוכנות נדל"ן שמתמחה בשיווק דירות יוקרה בתל אביב, שתעזור לנו להרחיב את מעגל הקונים הפוטנציאליים.

לחברת שכאלו לא רק יש מאגר גדול של קונים פוטנציאליים שמחפשים הלכה למעשה לרכוש דירות יוקרה בתל אביב יש להם גם יכולות שכנוע ומכירה, שלא לרבים יש אותן. כמו שנלך לרופא שיניים כאשר כואבת לנו השן או למכונאי רכב כאשר יש לנו תקלה ברכב, כך מומלץ להיעזר בשירותיה של סוכנות נדל"ן בעת מכירת נכס יוקרתי.

פרסום גם יכול לעזור להאצת מכירת הנכס היוקרתי. אבל לא מדובר בפרסום הנכס באתרי המכירה הרגילים, שבהן מתפרסמות דירות בשוק הרגיל. פרסום דירות יוקרה מתקיים בזירה אחרת לגמרי, בזירות שבהן מסתובבים בעלי ההון. פרסום בכנסים יוקרתיים, פרסום בקמפיינים יקרים, פרסום דרך סיורים מאורגנים וכו'.

כאשר מנסים למכור דירת יוקרה בתל אביב צריך להסתייע בכל האמצעים ולהזדרז עד כמה שניתן לסגור את העסקה. כי בכל רגע מחירו של הנכס צולל.